Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 21.04.2014, 19:17 

Dołączył: 11.04.2011
Posty: 192
Siemanko przyjaciele jesli ktos bylby zainteresowany to mam na sprzedaz pare czesci, kazdy moze cos dla siebie znalezc:)

Link do galerii ze zdjeciami wszystkiego o czym ponizej napisalem:
LINK JUZ DZIALA!
http://postimg.org/gallery/9xgxi7zq/

taki lewarek dzwigni recznego, w perfekcyjnym stanie, jak nowy poza miejscem ktore jest na zdjeciu. NIE WIDAC tego bo jest to po zamontowaniu na dole ALE jest, to pokazuje. Oczywiscie to fabryczna skora i kolor wiec normalnie pasuje do czerwonych tapicerek wystepujacych w boxsterze i 911
cena 300zl (prosze spojrzec na ebay za ile I W JAKIM stanie sa dzwignie, mysle ze cena jest bardzo dobra)

poza tym gdyby ktos szukal to mam dwa znaczki Porsche na kierownice, jeden jest nowy drugi wyglada jak nowy ale tą nożkę z tyłu ma skroconą o jakies 5mm bo chcialem montowac na poduszke do PRZEDlifta (pasuje idealnie, tylko trzeba przykleic)
nowy 100zl
uzywany wygladajacy jak nowy 80zl
Wysylka 8zl w kopercie

Tlumik do 2,5 boxster'a, kupilem inny i ten zdejmowalem, jest w dobrym stanie, nic nie dzwoni w srodku, po prostu- dobry cena 200zl
Wysylka pewnie droga bo ciezki i duzy ale na pewno wiecej niz 100zl nie bedzie.

Lozysko kola FAG, nowe, 80zl Przod i tyl- nie ma roznicy z tego co pamietam. nowe w sklepie okolo 150zl, to jest calkowicie nowe tylko po prostu opakowanie nie wyglada na nowe. wysylka 8zl w kopercie

Kapsle do felg, wszytkie 4 w super stanie, wszystkie oryginalne Porsche 100zl wysylka 8zl w kopercie

Projektory do drzwi: wiercimy wiertlem ktore jest w komplecie otwory w spodzie tapicerki drzwi, podlaczamy sygnal i po otwarciu drzwi na ziemi wysweitla sie logo Porsche, nowe, nie zdarzylem zalozyc. (pojawily sie inne rozne ciekawe koncepcje zeby podlaczyc sobie to np w biurze czy garazu i wyswietlac logo np na scianie) inwencje tworcza pozostawiam przyszemu nabywcy :) 100zl wysylka w kopercie 8zl

Silniczek szyby bocznej (strona mi nie znana) bo ktos kiedys mi go omylkowo wyslal i juz nie chcial mi zwrocic pieniedzy za niewlasciwy towar. Zresztą widac na zdjeciu jak potrafil fachowo napisac model Porsche :D 40zl wysylka 12zl w paczce


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 21.04.2014, 20:10 

Dołączył: 11.04.2011
Posty: 192
Kapselki sprzedane! :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.09.2014, 19:32 

Dołączył: 11.04.2011
Posty: 192
UP!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 20.09.2014, 23:57 

Dołączył: 28.07.2012
Posty: 335
napisu na klapę nie masz gdzieś tam przypadkiem? :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 24.09.2014, 8:10 

Dołączył: 11.04.2011
Posty: 192
Niestety przyjacielu :D tylko pare gratow "akcesoryjnych" badz te ktore zostaly PO akcesoryjnych :D

Emblematy na kierownice 2 sztuki, jeden nowy, drugi w idealnym stanie ale po prostu byl juz kiedys zalozony


Projektory drzwi z logiem Porsche

Dzwignia recznego w perfekcyjnym stanie, skora czerwona przycisk srebrny

Tlumik z 2,5; oryginalny, nie pordzewialy, wymienilem bo kupilem z nierdzewki dosc glosny

silniczek szyby

i pare drobiazgow :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum