Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 12.11.2014, 23:06 

Dołączył: 12.11.2014
Posty: 3
Witam witam, przepatruje te oferty z Polski i przepatruje ale jedyne oferty jakie znajduje to wszystkie te Boxstery w opłakanym stanie nawet za dużą jak na te stare roczniki gotówkę.

A jestem na kupnie aktualnie także szukam jakiegoś Boxstera bezwypadkowego. Chodzi o to byle nie był bity tak aby było coś poprzestawiane, rozumiem jakieś zarysowania i wymalowane przez to. Oczywiście sprawny technicznie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.11.2014, 0:43 

Dołączył: 22.06.2009
Posty: 826
Jakie pieniądze chcesz wydać ?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.11.2014, 1:11 

Dołączył: 12.11.2014
Posty: 3
Na poczatku planowalem do 30, potem pomyslalem ze to za malo i zobaczylem jakies ogloszenie na slasku za 38 pojechalem zobaczylem i sie przerazilem stanem tego pojazdu wiec, dalej mysle ze pewnie kolo 30-40. Ale niestety jestem laikiem, jezdzilem swoja audicą od początku i pierwszy raz czas na kupno czegoś nowego bo natrafiła się okazja.

Ale jak pomyslalem ile problemow mialem z moja Audi po kupnie i przez cały czas użytkowania to chciałbym w końcu kupić coś w rozsądnej cenie co mi przynajmniej posłuży a nie będzie się psuć non stop.

Już gdzieś tam właśnie wyczytałem że chciałeś sprzedać, więc mimo wszystko pewnie od Ciebie o wiele pewniej niż z losowych ogłoszeń, cholerne nadmierne zaufanie do ludzi już wiele mnie kosztowało w życiu :P.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.11.2014, 1:32 

Dołączył: 22.06.2009
Posty: 826
Cały czas nie jestem zdecydowany bo jakoś się przyzwyczaiłem ale...pogadać możemy (to nic nie kosztuje)
Masz PW


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.11.2014, 16:28 

Dołączył: 12.07.2009
Posty: 58
W razie gdybyś był zainteresowany to napisz też do mnie, samochód pasuje do opisu. Też nie jestem przekonany do sprzedaży, ale kupiłem drugi samochód i rozważam opcję sprzedaży Boxstera. Boxster 2.5, produkcja 1997, I rejestracja 1999, od początku w Polsce, 10 lat temu przy przebiegu ok. 20000km trafił do mojej rodziny, aktualny przebieg to niecałe 120000km, kompletna książka serwisowa, samochód po dużym przeglądzie/rewizji wraz z pompą wody w Porschepana. Obecnie samochód stoi w Monachium, ale mogę pojawić się nim w Warszawie np. na święta.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum