Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 26.01.2015, 18:13 

Dołączył: 16.07.2011
Posty: 186
W razie potrzeby udzielę wszelkich info na temat mojego Turbo na sprzedaż. Powód sprzedaży jest prozaiczny - auto jest dla mnie zbyt duże i w istocie nie jest mi potrzebne. Mam w sumie cztery samochody, a w tym audi RS5 (na trasę) i Abartha 500 SS (do miasta). Do tego 965 (choć traktuję go znacznie bardziej emocjonalnie niż samochód, czy w ogóle maszynę:) i bmw e36 (na tor). Obecny plan na wiosnę to 997 GT3, z założeniem, że zostanie ze mną na długo.
Co do Cayenna - a także innych samochodów luksusowych i sportowych na polskim rynku - mam taką generalną uwagę: polscy nabywcy są zwyczajnie naiwni i wierzą w cuda. Takie np., jak dobre cayenne turbo za 60 tys od handlarza, 997 za 100 tys itd. NA RYNKU AUT UŻYWANYCH NIE MA CUDÓW I SUPER OKAZJI!! Wszystko co dobre musi kosztować. A dla ustalenia właściwej wartości (nie mylić z ceną) wystarczy porównać ogłoszenia zagraniczne. Jakim cudem auta sprowadzane są znacznie tańsze, niż za granicą? Przecież dochodzi akcyza, koszty sprowadzenia itd. Wniosek - polscy handlarze aut to dobroczyńcy, którzy tylko tracą na interesie sprzedając auta poniżej wartości:)

Sorry za off, ale to już kolejne bardzo dobre auto, z którym się "bujam" miesiącami przy sprzedaży. Żeby tego uniknąć w przyszłości Audi RS mam zarejestrowane w CZ, i GT3 też będzie w CZ. Tutaj już nic nie zarejestruję.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Online
 Tytuł:
PostNapisane: 26.01.2015, 18:19 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3071
+1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Online
 Tytuł:
PostNapisane: 26.01.2015, 18:20 

Dołączył: 15.03.2007
Posty: 3071
+1


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 26.01.2015, 23:08 

Dołączył: 19.10.2007
Posty: 405
MSINV czy ten Cayenn od Tech Arta to bezwypadkowy ? i jaki kraj pochodzenia ? wygląd miażdży i robi robotę.....możesz jeszcze coś powiedzieć o stanie technicznym ? osiągi, wyposażenie i.t.p. z góry dziękuję :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.01.2015, 15:59 

Dołączył: 20.01.2015
Posty: 43
Właściciel twierdzi, że bezwypadkowy. Auto przyjechało z Niemiec. Obecny właściciel, jestem trzecim właścicielem licząc od nowości auta.

Stan techniczny: chyba OK, mówię chyba, bo należy go bezwzględnie zweryfikować w ASO, tym bardziej, że obecny właściciel nie robił żadnego przeglądu od zakupu (auto 3 lata w kraju)! Samochód nie miał ważnego przeglądu rejestracyjnego (zdarza się), ale najdziwniejszy był brak dowodu rej.
Dodatkowo brak opon zimowych.

Ja sobie darowałem ten egzemplarz...


Jeśli chodzi o wypowiedź Pabloo - 100% racji. Auta w kraju są tańsze niż te sprzedawane za granicą. Natomiast nie wiem czy to naiwność kupców, taka mentalność czy brak pieniędzy na zakup dobrych technicznie samochodów, lub wszystko razem wzięte. Rynek aut używanych poznałem chcąc kupić używaną X5. Bez komentarza...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 27.01.2015, 18:11 

Dołączył: 13.04.2014
Posty: 81
Ku przestrodze : http://www.expressilustrowany.pl/artyku ... ,id,t.html :shock: :!:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum