Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 31.03.2015, 16:38 

Dołączył: 14.03.2015
Posty: 19
Wracam do tematu. Muszę to załatwić do czwartku. Jutro wchodzą te zmiany o OC w życie. Orientujecie się może które towarzystwa ubezpieczeniowe będą w tej konfederacji? Z tego co wiem to umowę o współpracy podpisało 8 z nich. Te zmiany to na plus czy na minus będą waszym zdaniem?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: UBEZPIECZENIE
PostNapisane: 31.03.2015, 20:39 

Dołączył: 4.04.2009
Posty: 579
W sprawie o której piszesz zadzwoń do mnie jutro rano to wszystko dokładnie Tobie wytłumaczę i mogę załatwić.
Część klubowiczów mnie zna i korzysta z moich usług
od 19 lat siedzę w branży
telefon 509-017-717


Pozdrawiam
PIOTREK :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: UBEZPIECZENIA
PostNapisane: 31.03.2015, 20:47 

Dołączył: 4.04.2009
Posty: 579
Marcinku w Ergo Hestii najwięcej mamy ubezpieczonych właśnie PORSCHE
zapraszam wszystkich do kontaktu z moim biurem

PIOTREK


marcin.m napisał(a):
ja z kolei polecam Hestię... od lat ubezpieczam wszystkie swoje auta, zawsze oferta najlepsza... co do wypłat nie wiem, nie miałem okazji korzystać, za to zarówno ASO jak i firmy leasingowe akceptują bez problemu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: odszkodowania
PostNapisane: 31.03.2015, 20:51 

Dołączył: 4.04.2009
Posty: 579
Jeżeli chodzi o sprawę odszkodowań to moi klienci są pod stałą opieką mojego biura.
NIe jestem tylko w tredy gdy zawieram polisę ale i bardzo mocno pomagam przy likwidacji ewentualnej szkody.
UWAGA od naszych klientów nie biorę % !!! jest to standard pracy mojej
Na temat ubezpieczeń i branży jestem po 19 latach w trakcie pisania książki.
Na całe szczęście kontakty w centralach firm pomagają mi się poruszać bezpiecznie na całej linii tego biznesu


albi napisał(a):
Ja też nie polecam Hestii, właśnie jestem w trakcie składania pozwu do sądu o zaniżoną wypłatę odszkodowania za mój samochód terenowy (próbują zaniżyć wartość pojazdu o ponad 25%).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
PostNapisane: 2.04.2015, 13:13 

Dołączył: 4.04.2009
Posty: 579
Paweł dziękuję za szybką współpracę i "uszycie garnituru" wg Twoich potrzeb :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 4.04.2015, 15:07 

Dołączył: 22.12.2014
Posty: 22
mattax napisał(a):
Wracam do tematu. Muszę to załatwić do czwartku. Jutro wchodzą te zmiany o OC w życie. Orientujecie się może które towarzystwa ubezpieczeniowe będą w tej konfederacji? Z tego co wiem to umowę o współpracy podpisało 8 z nich. Te zmiany to na plus czy na minus będą waszym zdaniem?


Stary zgłoś się do @borysek lub skorzystaj z tego linka którego podałem wyżej. Jest to chyba najrozsądniejsza opcja.
Przez net jest zwykle taniej i szybciej. Nie musisz stać w korkach, szukać miejsca do parkowania. A i często u brokerów są masakrycznie długie kolejki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 4.04.2015, 15:23 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Sprawa jest już załatwiona przez Boryska. Ceny są bez porównania lepsze niż przez rankomat (wg mnie słaby) czy cokolwiek innego.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.04.2015, 17:03 

Dołączył: 17.03.2015
Posty: 27
Ja zanim podejmę decyzję w sprawie oc. To zawsze sprawdzam opinię znajomych. To znaczy sprawdzałem, jak im się tam wiedzie. Czytałem wiele artykułów, niektóre wydawały mi się pisane bardzo wolną ręką :) A inne były bardziej sensowne. W przypadku zwykłego samochodu, jest łatwiej idziesz bierzesz. Krótka piłka. A tutaj zastanawiasz się, co jak ktoś mnie puknie. Nowe klosze, nie zamienniki sporo warte. Gdzie nie będą mi zaniżać, czy dobrze mi wypłacą. W tym samochodzie, nic nie jest proste.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 5.04.2015, 17:53 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
Tyle że w takim przypadku OC nie ma żadnego znaczenia. Ono jest ważne dla drugiej strony kolizji, jeśli wina jest po Twojej stronie.




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: OC
PostNapisane: 8.04.2015, 7:07 

Dołączył: 4.04.2009
Posty: 579
WARTO MIEĆ JEDNAK DROZSZE OC u swojego ubezpieczyciela !
Poszkodowani w stłuczkach i lżejszych wypadkach od 1 kwietnia 2015 r. możemy załatwić wszystkie sprawy związane z naprawą samochodu u własnego ubezpieczyciela. Taka możliwość ma podnieść poziom świadczonych usług.

Rusza program pilotażowy systemu bezpośredniej likwidacji szkody. Do opracowanego w ramach Polskiej Izby Ubezpieczeń systemu przyłączyło się ośmiu ubezpieczycieli, odpowiadających za dwie trzecie polskiego rynku OC. BLS umożliwi kierowcom likwidację szkody w firmie, w której są ubezpieczeni. Z takiej usługi, którą na polskim rynku oferuje już kilka towarzystw, korzysta coraz więcej osób.
- Dzisiaj, jeżeli jesteśmy poszkodowanymi w wypadku samochodowym i chcemy uzyskać odszkodowanie, musimy się zgłosić do ubezpieczyciela sprawcy. Natomiast od 1 kwietnia już można to robić.

Ubezpieczyciel poszkodowanego zajmie się ustaleniem wysokości szkody i wypłatą odszkodowania lub bezgotówkową likwidacją szkody. Później nastąpi rozliczenie z firmą, w której ubezpieczony był sprawca. Co ważne, odbędzie się to bez angażowania kierowców. Do BLS nie będą kwalifikować się np. szkody osobowe, szkody, które wystąpiły poza Polską, oraz szkody o wartości powyżej 30 tys. zł.

30 marca ośmiu ubezpieczycieli podpisało umowę, na mocy której wdrożą tę usługę dla swoich klientów. Stanowią one 68 proc. rynku OC. Kilka zakładów przystąpi do systemu dwa miesiące później.

Firmy Concordia Ubezpieczenia, Ergo Hestia, PZU, UNIQA oraz Warta będą oferować BLS od 1 kwietnia. Aviva oraz Liberty Ubezpieczenia przystąpią do systemu 1 lipca, a Gothaer – 15 października (wcześniej zaoferuje klientom tę usługę na własnych zasadach).


Wczoraj sie do mnie klientka zgłosiła z prośbą pomocy załatwienia szkody bo sama sobie nie radzi z AVIVA !! szok jak czytałem co napisali w odmowie części odszkodowania , szkoda z przed 1 kwietnia , nie miała w tym momencie polisy AC i ma gruby problem , ale kancelaria już się tym zajęła :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 12.04.2015, 22:08 

Dołączył: 5.08.2014
Posty: 283
Polecam @Borysek ;)... w imieniu swoim oraz kolegów!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 13.04.2015, 14:52 
Członek Zarządu PCP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12.03.2008
Posty: 9164
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Nr klubowicza: 189
I ja, i ja też! Przezorny zawsze ubezpieczony. U Boryska! 8)




_________________

Witek
będzie: chyba 718
było: 964 '91, 944 '85, 924 '85, 996 '02, 997S '09

http://www.komunikado.pl agencja public relations


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł: UBEZPIECZENIA
PostNapisane: 13.04.2015, 15:57 

Dołączył: 4.04.2009
Posty: 579
wit007 napisał(a):
I ja, i ja też! Przezorny zawsze ubezpieczony. U Boryska! 8)


DZIĘKUJĘ WITEK za szybką współpracę i załatwieniu pomyślnie dla Ciebie spraw.
POLECAM SIĘ :)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum