Start Strona klubowa Kalendarz imprez Sklep Porsche Polska
Nazwa użytkownika Hasło Zapamiętaj mnie Zarejestruj

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]





Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
PostNapisane: 19.11.2012, 1:00 

Dołączył: 3.08.2012
Posty: 14
Witam. Niech to będzie przestroga dla zainteresowanych kupnem auta u KAJ STARŻYK QUATTRO BIELAWA .

Podczas sezonu byłem przed zakupem 996, wyszukałem ogłoszenie i znalazłem wydawało się dobrą oferte.
Jak to bywa podczas zakupu auta wpierw emocje wzięły górę, bajera sprzedawcy wzorowa itd. Zostawiłem zaliczke 2tys w formie zadatku (auto w ogłoszeniu bylo bezwypadkowe!)

Jak później na chłodno się okazało raporty z carfaxu rzuciły światło na pare spraw. Data produkcji się nie zgadzała, auto bylo uderzone i to nie raz . Przód był po liftowy a roku produkcji na to nie wskazywał .

Jako ze już zagłębiłem się w sprawę powtórnie pojechałem do bielawy i na mój koszt oczywiście auto pojechało na lawecie do lellka PCK. Po oględzinach nie było już mowy o kupnie, auto lakierowane,krzywe,powibijane kielichy, uszkodzenia na ramie, źle spasowane drzwi . Taki raport mam oczywiście w formie papieru który wkleje . (jest tam wiele więcej rzeczy których teraz nie pamiętam)

Wystąpiłem oczywiście o zwrot zadatku w związku z zaistniała sytuacją, zostałem odrzucany wiele razy telefonicznie .Wytłumaczenie było następujące : "było naprawiane w serwisie(chociaż nawet tam nie było naprawiane) więc jest bezwypadkowe..... zostawie to bez komentarza

Pieniędzy nie widać do dziś.
Pisze post na forum aby mogło się to komuś przydać bo dość często pan Kaj sprzedaje auta marki porsche tak jest i tym razem wystawiona jest cayenka .

http://otomoto.pl/porsche-cayenne-3-6-v ... 92048.html


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.11.2012, 9:29 

Dołączył: 20.05.2012
Posty: 128
Przecież wszystkie auta w Polsce to bezwypadkowe.
Oddaj sprawę do sądu o zwrot zaliczki.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Offline
 Tytuł:
PostNapisane: 19.11.2012, 13:11 

Dołączył: 28.10.2009
Posty: 103
"IDEAŁ" ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Ostatnie posty forum PCP








Przyklejone




English information
Ostatnie posty publicznego forum